Spotkania Bielanek: sobota przed I-szą niedzielą miesiąca, godz. 11.00 w kościele ( w zakrystii ).

Procesja: I-sza niedziela miesiąca Msza św. o godz. 12.00 i procesja.

Rozpoczęła regularne spotkania grupa Bielanek w naszej parafii. Jest już kilka dziewczynek chętnych na stałe do udziału w procesjach i sypania kwiatków. Udział Bielanek w procesji jest mile widziany w Boże Ciało, w Rezurekcję i inne uroczystości, ale również i przede wszystkim na stałe w każdą I-szą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00. W miesiącach letnich procesja będzie wokół kościoła, natomiast w miesiącach jesienno-zimowych wewnątrz kościoła. Bielanki mają więc swoje spotkanie raz w miesiącu, w sobotę przed I niedzielą miesiąca o godz. 11.00 w kościele w zakrystii. Na tych spotkaniach jest czas na rozmowę o naszej wierze, liturgii, ale również na konkursy, zabawę, śpiew, rozmowę i miłe spędzenie razem czasu. Jesteśmy otwarte na wszelkie propozycje, aby nasze spotkania były coraz bardziej ciekawe i interesujące. Bardzo serdecznie zapraszamy na te spotkania i do udziału w procesji wszystkie dziewczynki, nie tylko te najmłodsze, ale i starsze. Każda z Was ma swoje niezastąpione miejsce przed Jezusem i w naszej wspólnocie parafialnej.