• We wtorek, 6 stycznia: uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze święte według porządku niedzielnego – o godzinie 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00. Paczki z kredą i kadzidłem będą wyłożone obok kaplicy.
  • W poniedziałek i czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi po Mszy świętej wieczornej – do godziny 20.00.

• W pierwszą środę miesiąca Msza św. Rycerstwa Niepokalanej o godz. 8.00, a o godz. 18.00 Msza św. za Rodzinę Radia Maryja.
  • W czwartek spotkanie młodzieżowej grupy oazowej Ruchu Światło-Życie o godz. 20.00.
  • W naszej parafii w każdą II niedzielę miesiąca, niezależnie od Dnia Patrona obchodzonego każdego 14. dnia miesiąca, będziemy szczególnie modlić się za wstawiennictwem św. Maksymiliana. Także tego dnia będziemy mogli wysłuchać pięknych koncertów naszego chóru parafialnego. W tym dniu będzie także udostępniony Państwu nasz miesięcznik parafialny „Maksymilian”.
  • W niedzielę 11 stycznia po Mszy św. o godz.12.00 chór parafialny zaprasza na koncert kolędowy. Po każdej Mszy św. i po koncercie będą zbierane ofiary do puszki na dofinansowanie inwestycji wykończenia nowej sali w domu parafialnym. Sala ta będzie miejscem spotkań dla grup parafialnych, w tym chóru. Obecnie dla przebudowania konstrukcyjnego pomieszczeń w domu parafialnym niezbędne są prace wstępne, na które potrzebna jest kwota 15 tys. zł.
  • W naszej parafii w sobotę rozpoczęła się wizyta duszpasterska. Podaję plan kolędy na ten tydzień:
    • środa, 7 stycznia: Poezji, Regionalna i Bysławska
    • czwartek, 8 stycznia: Jachowicza w Józefowie
    • piątek, 9 stycznia: Lisia
    • sobota, 10 stycznia: Jachowicza w Warszawie W dni powszednie rozpoczynam kolędę o godzinie 16.00, a w soboty od godziny 10.00

• Zapowiedzi przedślubne: Weremko Piotr, Dudzińska Marta
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

4 STYCZNIA – II NIEDZIELA

PO NARODZENIU PAŃSKIM

8.00 + Lucjan Dąbek, Stefania, Leon Dąbek, Marianna i Franciszek Grabscy, Aleksander, Ludwik, Roman
10.00 + Waldemar Ładyński