• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 odśpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  • Dzisiaj także, zaproszeni są na egzamin przygotowujący się do bierzmowania. Jest to egzamin dopuszczający do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie – w kaplicy Matki Bożej Brzemiennej – po Mszy św. o godz. 12.00 i po koncercie chóru.

• Harcerze z 3. Szczepu Józefowskiego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego, działającego przy naszej parafii, rozpoczynają nowy rok harcerski. Harcerze i wilczki uczestniczą we Mszy św. o godz. 12.00.
    Po Mszy św. i po koncercie chóru – apel harcerski przed kościołem.
    Następnie w dolnym kościele po apelu zebranie organizacyjne dla rodziców, których dzieci należą do gromady wilczków i informacja o nowej grupie wilczków dziewcząt.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz.12.00 chór zaśpiewa fragment repertuaru, który został przygotowany na konkurs. Chór Schola Cantorum Maximilianum wyjeżdża za tydzień na Międzynarodowy Konkurs Chóralny w Hiszpanii. Chór składa podziękowanie tym z Państwa, którzy zechcieliby wesprzeć materialnie to trudne organizacyjnie i finansowo przedsięwzięcie. Bóg zapłać.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • W czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • Za tydzień w niedzielę taca przeznaczona na cele remontowe w parafii.
  • 14 września w środę zapraszam na spotkanie z o. Włodzimierzem Zatorskim, benedyktynem z Tyńca. Spotkanie na plebanii o godz. 20.00.
  • 23 września w piątek będzie wizytował naszą parafię JE ks. abp Henryk Hoser. Na wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania.
  • 24 września w sobotę zapraszam w imieniu Akeli – Moniki Adolskiej  na pierwsze spotkanie wilczków dziewcząt o godzinie 10.30 w dolnym kościele.
  • Dzisiaj w niedzielę Samorząd Województwa Mazowieckiego i Powiat Otwocki zapraszają na Dożynki Województwa Mazowieckiego. Dożynki odbywają się na stadionie Otwockiego Klubu Sportowego.
    W programie przewidzianych jest wiele atrakcji.
  • W najbliższy wtorek – 6 września, po południu, od godz. 15.00 zapraszam osoby chętne do pomocy przy pieleniu trawnika przed kościołem
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

XXIII   NIEDZIELA ZWYKŁA    –  4 WRZEŚNIA
Intencję zamówiła p. Jadwiga Komorowska
+ Jan Kachniarz (gregorianka 4)
10.00    Intencję zamówiła p. Małgorzata Wyszkowska