 Dzisiaj, pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12:00 odśpiewamy Litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 Do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.
 Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w kaplicy Matki Bożej Brzemiennej.

 Dzisiaj, o godz. 15:30 w auli szkoły Strumienie przy ul. 3 maja 129 w Józefowie, odbędzie się przedstawienie pt. „Gaude, Patria Polonia. Akademia z okazji 1050-lecia Chrztu Polski” – opowieść o historii Polski słowami Świętego Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
     Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
     Od 10 do 18 listopada, po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszam na wspólne odmówienie Nowenny przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. W piątek i w niedzielę Nowenna zostanie odmówiona o godz. 16:30.
     W piątek, 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, porządek Mszy św. tak jak w niedzielę, z tej okazji Abp. Henryk Hoser udziela dyspensy od nakazanej w piątki – jako dniu pokutnym – wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych na terenie diecezji warszawsko–praskiej.
     W następną, drugą niedziele miesiąca, taca przeznaczona na cele remontowe parafii.
     W następną niedzielę, zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.
     Zapraszam do czytania prasy katolickiej.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 06 LISTOPADA

+ Helena i Stefan Osiak i ich rodziców, Anna i Zdzisław Kałasa
    + Stanisław, Helena i Aleksandra Gąsiorowscy, Czesław Kamiński, Jadwiga i Zygmunt Wojcieszko – Kowalscy
    10.00 Intencję zamówiła p. Janina Witan