• Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, modlimy się szczególnie za wstawiennictwem św. Maksymiliana. Na każdej Mszy św. adorujemy relikwie naszego Patrona. Na Mszy św. o godz. 12.00 zaśpiewa chór parafialny Schola Cantorum Maximilianum.
  • Dziś w niedzielę po Mszy o godz.10.00 spotkanie w kaplicy dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców.

• Ukazał się nowy numer miesięcznika parafialnego „Maksymilian”. Egzemplarze wyłożone są na końcu kościoła, za ławkami – ofiara dowolna.
  • W poniedziałek i czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej – do godziny 20.00.
  • W środę, 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Po Mszy św. zostanie odmówiona specjalna modlitwa za chorych.
  • W czwartek spotkanie młodzieżowej grupy oazowej Ruchu Światło-Życie o godz. 20.00.
  • W sobotę, 14 lutego, tradycyjnie pamiętamy o naszym Patronie św. Maksymilianie. Adoracja Najświętszego Sakramentu – od godz.16 do godz.17.
    Po Mszy św. wieczornej będzie udzielone błogosławieństwo relikwiami św. Maksymiliana.
  • W przyszłym tygodniu, 18 lutego, obchodzimy środę popielcową. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00, 18.00, 20.00.
  • W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Dziękuję za życzliwe przyjęcie przez Parafian. W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00.Podaję plan kolędy na ten tydzień:
  • poniedziałek, 9 lutego: Graniczna
  • wtorek, 10 lutego: Nadwiślańska
  • środa, 11 lutego: Wiślanych Pól, Osiedle Krokusów
                                        odwiedziny dodatkowe
  • w środę – 11.02 (od godz.20 do godz. 22) i w czwartek – 12.02 (od godz.16 do godz.22) będziemy odwiedzać tych z Państwa, z którymi z różnych powodów nie udało się spotkać w czasie kolędy. Proszę o zgłoszenie wizyty duszpasterskiej w zakrystii albo mailowo (parafia.blota@gmail.com), z podaniem adresu i telefonu.
    W wizycie duszpasterskiej pomaga ks. Andrzej Kościuczyk – sercanin (ks. Andrzej celebruje Mszę św. dla dzieci w niedzielę o godz. 10.00).
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

8 LUTEGO – V NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 W int. Jasia w 1. rocznicę urodzin, dziękując Panu Bogu za dar życia
10.00 + Zofia i Ludwik Poreda, Marianna i Feliks Rusak
12.00 + Józef Jankowski w 22. rocznicę śmierci