• W środę, 5 sierpnia o godz. 12.00 przy naszym kościele zatrzymała się na odpoczynek Praska Pielgrzymka Rodzin Totus Tuus. Bardzo dziękuję wszystkim Parafinom, którzy bardzo ofiarnie i życzliwie przyjęli Pielgrzymów. Także w imieniu Pielgrzymów dziękuję za przygotowanie dla nich posiłku.
  • Bardzo proszę o także o troskliwą opiekę nad pielgrzymami 16 sierpnia, w niedzielę. Tego dnia przybędzie do nas Piesza Praska Pielgrzymka Ruchu Pomocników Matki Kościoła.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę, czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej – do godziny 20.00.
  • Kontynuujemy prace remontowe w dolnym kościelei przy ogrodzeniu. Dzisiejsza taca, z racji II niedzieli miesiąca, przeznaczona jest na prace remontowe.
  • 13 sierpnia, w czwartek, o godz. 18.30 nabożeństwo fatimskie z procesją.
  • 14 sierpnia, w piątek, obchodzimy wspomnienie naszego Patrona – dzień śmierci św. Maksymiliana. Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz specjalne modlitwy do naszego Patrona od godz. 16.00 do 18.00.
  • 15 sierpnia, w sobotę, – Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 18.00. 15 sierpnia obchodzimy także święto Matki Bożej Zwycięskiej patronki naszej diecezji warszawsko-praskiej oraz 95. rocznicę Bitwy Warszawskiej – „ Cudu nad Wisłą”. Pamiętajmyw modlitwie o obrońcach naszej Ojczyzny.
  • 16 sierpnia, w następną niedzielę, zapraszam wszystkich Parafian na Odpust Parafialny. Uroczysta suma o godz. 12.00, a po niej przywitanie pielgrzymów Pieszej Praskiej Pielgrzymki Ruchu Pomocników Matki Kościoła. Po przywitaniu Pielgrzymów zapraszamy na świąteczną agapę. Prosimy także Parafian o pomoc w przygotowaniu posiłków dla pielgrzymów.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Polecamy w modlitwie kandydatów do małżeństwa:

• Skowierski Marek i Wasiak Agnieszka

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach uniemożliwiających zawarcie związku małżeńskiego tym osobom, ma obowiązek zawiadomić Ks. Proboszcza.

NIEDZIELA – 9 SIERPNIA

XIX Niedziela Zwykła

W intencji Katarzyny i Kamila Szczepańskich

w 5. rocznicę ślubu