• Dzisiaj Kościół w Polsce obchodzi Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Hasłem tegorocznych dni są słowa Ojca Świętego: „Przekaz ukazujący rodzinę jako uprzywilejowane środowisko spotkania w bezinteresownej miłości”.

• Ukazał się kolejny numer miesięcznika parafialnego „ Maksymilian”. Egzemplarze wyłożone są na stoliku z tyłu kościoła. Ofiara dowolna.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę, czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej – do godziny 20.00.
  • W poniedziałek, spotkanie grupy młodzieżowej Ruchu Światło-Życie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy, przejście do salki w dolnym kościele.
  • W naszej parafii ruszyła drużyna Wilczków. Wkrótce na stronie internetowej parafii będą zamieszczone szczegółowe informacje o drużynie.
  • W następną niedzielę (27.09.) po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, tych, którzy już uczestniczyli w spotkaniach, a także dla tych, którzy rozpoczną przygotowania.
  • Także w następną niedzielę zapraszamy na spotkanie o Świadkach Jehowy z p. Andrzejem Wronką, prezesem Stowarzyszenia Ruchu Effatha, zajmującego się obroną wiary katolickiej przed działalnością sekt. Najpierw, po każdej Mszy św., p. Andrzej krótko wprowadzi nas w temat, a następnie o godz.18.00 w dolnym kościele wygłosi prelekcję o Świadkach Jehowy.
  • Kontynuujemy prace remontowe przy kościele: układanie kostki wokół kościoła i nawożenie terenów przykościelnych.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
NIEDZIELA – 20 WRZEŚNIA XXV niedziela zwykła
8.00 + Intencja zamówiona przez p. Zofię Kępka
10.00 + Krystyna Pstrzoch, Franciszek, Wiesław Pstrzoch
12.00 + Władysław Witan