• Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. do 20.00 oraz w pierwszy piątek miesiąca od 17.00 do 18.00 i od 19.00 do 20.00.
  • Trwa kolęda w naszej parafii. W wizycie duszpasterskiej, oprócz Księży pracujących w tej parafii, w dniu 1, 3, 4 lutego będzie posługiwał ks. Andrzej Kościuczyk.

Kolęda: 1 lutego – poniedziałek Ulice: Buraczana, Gryczana, Jęczmienna, Rafałowska, Starczewska 2 lutego we wtorek nie będzie kolędy z racji Święta Ofiarowania Pańskiego. 3 lutego – środa Ulice: Dzika, Kosmonautów, Żeglarzy 4 lutego – czwartek Ulice: Wawerska, Daleka, Podleśna, Popradzka, Kempingowa, Parcelowa Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 17.00, a w sobotę od 10.30. Dziękujemy za serdeczne przyjęcie Księży w czasie kolędy i nadal prosimy o odprowadzanie Księdza do kolejnego sąsiada.

• 2 lutego we wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. W tym dniu obchodzimy także Dzień Życia Konsekrowanego i zakończenie Roku Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o osobach konsekrowanych, służących Bogu i ludziom.
  • 4 lutego w czwartek spotkanie grupy studenckiej w dolnym kościele
  • 5 lutego w piątek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 11.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od 17.00 do 18.00 i od 19.00 do 20.00.
  • 6 lutego w pierwszą sobotę miesiąca – nabożeństwo różańcowe o godz. 17.15.
  • Dzieciom i młodzieży z naszej parafii, i ich Rodzinom, życzymy w czasie ferii zimowych błogosławieństwa Bożego i udanego wypoczynku.
  • Zachęcam do zakupu i czytania prasy katolickiej.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 31 STYCZNIA
8.00 + Marek Czubiński w 30 dni od śmierci
10.00 W intencji dziękczynnej za cud uzdrowienia z choroby nowotworowej
+ Krystyna Kierylak