• Dziś w II niedzielę miesiąca modlimy się za szczególnym wstawiennictwem św. Maksymiliana. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo Relikwiami Patrona.
  • Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • We wtorek spotkanie młodzieżowe o godz. 19.30 na plebanii.
  • W środę o godz. 20.00 kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją.
  • W piątek Dzień Patrona. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami do św. Maksymiliana od godz. 17.00 do 18.00.
  • W niedzielę, 16 września, rozpoczynamy rekolekcje, które poprowadzi Leon Knabit, benedyktyn z Tyńca. Rekolekcje będą przygotowywały parafian do instalacji Relikwii Krzyża Świętego w naszym kościele oraz młodzież do sakramentu bierzmowania. Wydarzenia te odbędą się 19 września razem z odpustem parafialnym.
  • Także za tydzień, 16 września, w parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej od 9 do14 będzie można wziąć udział w jubileuszowej akcji krwiodawstwa pod hasłem: „100 litrów krwi na 100-lecie Niepodległości”.
  • Pan Zbigniew Siekierzyński, nasz organista, dyrygent Chóru Schola Cantorum Maximilianum, ogłasza nabór do chóru, działającego od ponad 25-ciu lat przy naszej parafii.
  • Serdecznie zapraszamy do chóru osoby, które kochają muzykę, chciałyby chwalić Boga pięknym śpiewem, przeżyć artystyczną przygodę i znaleźć nowe przyjaźnie.
    W tym celu prosimy kontaktować się bezpośrednio z p. Zbigniewem Siekierzyńskim: (tel. 608-684-466).
  • Również za tydzień, 16 września, po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie rodziców i dzieci – które w maju 2017 i 2018 roku przyjęły Pierwszą Komunię Świętą – na temat wyjazdu do Gietrzwałdu.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej

9 WRZEŚNIA – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30 Wypominki
8.00 + Piotr, Józef, Janina, zm. z rodziny Szymajda