• Dziś Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
  • w poniedziałek i środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.30.
  • Zniesione zostały ograniczenia dotyczące limitu osób modlących się w kościele. Natomiast na zewnątrz zgromadzenia publiczne są ograniczone do 150 osób.
  • Przypominam, że wierni zobowiązani są do zakrywania nosa i ust oraz zachowania wymaganej odległości od pozostałych wiernych (z wyjątkiem rodzin i osób wspólnie mieszkających ze sobą).
  • Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Romuald Kamiński przedłuża do odwołania dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej osobom chorym lub mającym objawy infekcji oraz wszystkim, którzy czują obawę przed zarażeniem.
  • W tygodniu nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.30, w niedziele o godz. 16.30.
  • We wtorek po nabożeństwie czerwcowym obowiązkowa zbiórka ministrantów przed Uroczystością Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
  • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.  Msze św. o godz. 8.00 i 10.00. W tym roku procesja do czterech ołtarzy będzie jedynie wokół Kościoła. Proszę o czynny udział w procesji ministrantów, bielanki, osoby niosące baldachim, figury, chorągwie, poduszki oraz przedstawicieli poszczególnych grup parafialnych. Pozostali wierni proszeni są o zajęcie miejsc na trawniku przed kościołem oraz o modlitwę, pozostając w jednym miejscu. Po procesji Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  • Wznawiamy spotkania grup parafialnych. Poszczególne grupy mogą spotykać się z zachowaniem wymogów sanitarnych.
  • Zachęcam do codziennego odmawiania różańca o godz. 20.30 w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
  • Zachęcam do codziennego uczestnictwa we Mszy św. Msze św. z naszego kościoła transmitowane są na stronie parafii www.parafiablota.pl.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej oraz do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże. Prasa oraz poświęcone świece są do nabycia na stoliku z tyłu kościoła. Przypominam, że tygodnik Idziemy można pobrać w wersji elektronicznej ze strony wydawcy www.idziemy.pl

7 CZERWCA – NIEDZIELA

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

7:30