• Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia w Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Modlitw za Kościół w Chinach.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.30.
  • Przypominam, że w naszym kościele podczas Mszy św. może uczestniczyć do 45 wiernych. Pozostałe osoby mogą przebywać na zewnątrz kościoła. Wszyscy wierni zobowiązani są do zakrywania nosa i ust oraz zachowania wymaganej odległości od pozostałych wiernych.
  • W ciągu tygodnia nabożeństwa majowe o godz. 18.30, w niedziele o godz. 16.30. Podczas nabożeństw, w naszym kościele może uczestniczyć do 45 osób. Zachęcam do odmawiania Litanii Loretańskiej w domu razem
  • z rodziną.
  • Od piątku trwa Nowenna do Ducha Świętego. Codziennie modlimy się nowenną w czasie nabożeństwa majowego.
  • Zachęcam również do codziennego odmawiania różańca o godz. 20.30 w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
  • Zachęcam do codziennego uczestnictwa we Mszy św. tych, którzy nie mogą być fizycznie w kościele zachęcam do udziału we Mszach św. za pośrednictwem środków masowego przekazu oraz do przyjmowania Komunii św. na sposób duchowy. Msze św. z naszego kościoła transmitowane są na stronie parafii www.parafiablota.pl.
  • W czwartek 39. rocznica śmierci Sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego. Módlmy się przez wstawiennictwo Prymasa Tysiąclecia w intencji Kościoła i naszej Ojczyzny, przygotowując się duchowo do Jego beatyfikacji.
  • W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W oczekiwaniu na tę Uroczystość w sobotę, 30 maja, po Mszy św. wieczornej, rozpoczniemy całonocną adorację Najświętszego Sakramentu.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej oraz do wspólnej modlitwy
  • o Miłosierdzie Boże. Prasa oraz poświęcone świece są do nabycia na stoliku z tyłu kościoła. Przypominam, że tygodnik Idziemy można pobrać w wersji elektronicznej ze strony wydawcy www.idziemy.pl
  • Dziękuję za złożone ofiary na konto bankowe Parafii. Jednocześnie informuję,  ktoś z Państwa, zechciałby złożyć ofiarę na rzecz Parafii proszę o skorzystanie z przelewu na konto bankowe: 29 1020 1127 0000 1102 0201 0437.
  • Zapowiedzi przedślubne:

Damian Ozga – kawaler z parafii św. Faustyny Kowalskiej w Warszawie
Stefania Szczepankowska – panna z parafii tutejszej

Adam Michał Michałowski – kawaler z parafii tutejszej
Natalia Ewa Wójcik – panna z parafii tutejszej

24 MAJA – NIEDZIELA

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

7:30

Wypominki

+ zmarli z rodziny Hołowatych

W intencji dusz w czyśćcu cierpiących (11)

10:00