• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:

– w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
         – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24.00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie Św. Maksymiliana.

• Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • Trwa remont prezbiterium. W tygodniu Msze św. będą odprawiane w dolnym kościele.
  • 13 lipca nabożeństwo fatimskie z procesją po Mszy św. wieczornej.
  • W niedzielę 25 lipca po każdej Mszy św. będziemy święcili pojazdy. Proszę kierowców o poruszanie się jak co roku: wjazd bramą od
    Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej.
  • Dzisiaj wilczki dziewczynki z naszej parafii, wyjeżdżają na swój obóz letni. Polecamy ich modlitwie parafian.

Zapowiedzi przedślubne:

Tomasz Wesołowski – kawaler z parafii tutejszej
Aleksandra Pogoda – panna z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Starej Miłośnie