• Witamy w naszym kościele brata Daniela Klocha OMI – misjonarza z Madagaskaru. Dziękujemy bratu Danielowi za wygłoszone słowo. Po każdej Mszy św. zapraszamy do dolnej części kościoła na spotkanie z bratem Danielem i mały poczęstunek. Zachęcam również do wsparcia materialnego misyjnego dzieła, w który posługuje brat Daniel.
  • Dziś także po każdej Mszy św. ministranci będą zbierali ofiarę do puszek na „żywy pomnik” św. Janowi Pawłowi II – Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  • Również dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania, a o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
  • Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 18.30,
    a w niedziele o 16.30.
  • W środę po Mszy św. wieczornej ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem różańcowym.
  • Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z tyłu kościoła.
  • Można już rezerwować terminy intencji mszalnych na rok 2022. Zapisy przyjmowane są w zakrystii
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.

Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.