– Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
– Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
– 4 września w poniedziałek zapraszam na Mszę św. o godz. 8.00 – dzieci i nauczycieli z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego. Szczególnie będziemy się modlić za uczniów i nauczycieli ze Szkoły nr 76.
– 6 września w środę spotkanie z o. Włodzimierzem Zatorskim, benedyktynem z Tyńca, o godz. 20.00 na plebanii.
– W piątek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu w każdej diecezji, parafii i rodzinie zostanie odnowiony Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi, który został złożony 6 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem z udziałem Konferencji Episkopatu Polski. Jest to jeden z najważniejszych punktów obchodów setnej rocznicy objawień fatimskich. Dlatego w tym dniu, zapraszam wszystkich Parafian na Mszę św. o godz. 18.00, na której złożymy Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. Na stolikach z tyłu kościoła wyłożone są kartki z Aktem Poświęcenia. Przygotujmy się poprzez modlitwę i rozważanie treści Aktu do powierzenia Kościoła i siebie Niepokalanemu Sercu Maryi. Bardzo proszę, aby ten Akt został odmówiony w każdej rodzinie. Na stronie parafii jest możliwość pobrania pliku z treścią Aktu Poświęcenia.
– W sobotę o godz. 10.00 w kościele spotkanie dla kandydatów na ministrantów. A o godz. 11.00 spotkanie dla ministrantów.
– W niedzielę 10 września o godz. 15.00 Msza św. w intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
– Za tydzień w niedzielę w naszej parafii będzie gościł prezes Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti.pl ks. Jerzy Limanówka, który będzie prosił o wsparcie dla wolontariuszy wyjeżdżających do krajów misyjnych w tym roku. Wśród nich jest nasz parafianin Jakub Troszyński, który w połowie września wyruszy do Urugwaju.
– W przyszłym tygodniu zbieramy także datki dla seminarium diecezji warszawsko-praskiej.
– Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
Zapowiedzi przedślubne:
Paweł Dominik Lipko – z parafii tutejszej
Bernadetta Baran – z parafii pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Warszawie

3 WRZEŚNIA XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00
+ Michał, Wiktoria, Janina Pawlak, Jan, Anna, Franciszek Ornat, Anna Kowalska
W intencji Marcina
10.00
Intencja dziękczynna w 25. rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich dzieci
Intencja zarezerwowana przez p. M. Wyszkowską
12.00
+ Jerzy Zasuwa w 12. rocznicę śmierci