• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Młodzieżowa.
  • Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 18.30, a w niedziele o 16.30.
  • Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z tyłu kościoła.
  • Od przyszłej niedzieli będzie można rezerwować terminy intencji mszalnych na rok 2022.
  • W następną niedzielę będziemy gościć brata Daniela Klocha OMI – misjonarza z Madagaskaru. Brat Daniel opowie o pracy na misjach oraz o św. Janie Pawle II z okazji Dnia Papieskiego.
  • Także w przyszłą niedzielę 10 października po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  • Również za tydzień o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.