• Dziś III niedziela Wielkiego Postu i I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 będzie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania
• Dziś także o godz.15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców.
• We wtorek spotkanie grupy młodzieżowej o godz. 19.30 na plebanii
• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
• Droga krzyżowa w piątek o godz. 17.30, Gorzkie żale w niedziele o 16.30.
• Szkoła STRUMIENIE zaprasza na konferencję Jak wychowywać w wierze w czasach postprawdy. Konferencja odbędzie się w sobotę 10 marca o godz. 16.00
• W sklepiku przy wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć książki autorstwa o. Włodzimierza Zatorskiego
• Zachęcam do czytania prasy katolickiej.