Ogłoszenia duszpasterskie 05.09.2021

• Dziś o godz. 12:00 Msza św. rozpoczynająca nowy rok harcerski dla Skautów Europy działających przy naszej parafii. Po Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Dziś także po każdej Mszy św. ministranci będą zbierali ofiarę do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Młodzieżowa
  • W środę 8 września święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • W przyszłą niedzielę, 12 września, w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o godz. 12:00 odbędzie się beatyfikacja Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego razem z beatyfikacją Matki Elżbiety Róży Czackiej. Dlatego od 3 do 11 września odprawiamy nowennę przygotowującą nas duchowo do tego wydarzenia. Nowenna w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o 16:45.
  • Ze względów sanitarnych liczba biletów wstępu na uroczystości beatyfikacyjne została bardzo mocno ograniczona i wynosi na cały nasz dekanat czyli 10 parafii tylko 3 bilety.
  • Z uwagi na uroczystości związane z beatyfikacją Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej Msza św. w Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej została przeniesiona na III niedzielę miesiąca – 19 września o godz. 12:00.
  • 26 września po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania, a o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.

Zapowiedzi przedślubne:

Paweł Klejnberg – kawaler z parafii św. Magdaleny w Warszawie