• Dziękujemy raz jeszcze o. Włodzimierzowi Zatorskiemu mnichowi z Tyńca za przeprowadzenie rekolekcji wielkopostnych, za jego poświecenie, spotkania z Parafianami, za dzielenie się z nami swoją wiarą i miłością do Pana Boga. Mamy nadzieję, że rekolekcje te wydadzą wiele duchowych owoców.
  • Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, modlimy się szczególnie za wstawiennictwem św. Maksymiliana. Na każdej Mszy św. adorujemy relikwie naszego Patrona. Na Mszy św. o godz. 12.00 zaśpiewa chór parafialny Schola Cantorum Maximilianum.

• Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się dziś w kaplicy po Mszy św. o godzinie 12.00.
  • Ukazał się nowy numer miesięcznika parafialnego „Maksymilian”. Egzemplarze wyłożone są na końcu kościoła, za ławkami – ofiara dowolna.
  • W poniedziałek i czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej – do godziny 20.00.
  • W czwartek spotkanie młodzieżowej grupy oazowej Ruchu Światło-Życie o godz. 20.00.
  • W sobotę, 14 marca, tradycyjnie pamiętamy o naszym Patronie św. Maksymilianie. Adoracja Najświętszego Sakramentu – od godz.16 do godz.18.00. Po Mszy św. wieczornej będzie udzielone błogosławieństwo relikwiami św. Maksymiliana.
  • Nabożeństwa wielkopostne: – Droga Krzyżowa: piątek, godz. 17.30Gorzkie Żale: niedziela, godz. 16.30
  • W czasie Wielkiego Postu składamy ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego. Skarbonka na ten cel znajduje się na końcu kościoła za ławkami.
  • Radni: Anna Masik i Adrian Pyra zapraszają dzisiaj w niedzielę na spotkanie w dolnym kościele o godz. 18.00. Tematem spotkania będą planowane inwestycje w Józefowie.
  • Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej.

8 MARCA – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 + Felicja w 21. rocznicę śmierci, Wacław, Zygmunt, Franciszka i Władysław Łapacz
10.00 + Zofia, Andrzej, Anna Zbieć
12.00 + Bronisława i Stefan Olczak Chrzest: Hubert Danicki