• Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania – obie grupy.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

• W sobotę od godz. 11.00 zajęcia uzupełniające wiedzę z języka niemieckiego i matematyki oraz zajęcia rozwijające zdolności artystyczne dla dzieci.

• Zapraszamy dzieci i dorosłych do uczestniczenia w próbach teatru parafialnego przygotowujących do kolejnego przedstawienia. Próby dla dorosłych i młodzieży odbywają się we wtorki o godz. 18.45, a dla dzieci w środy o 18.45.

• Grupa młodzieży z naszej parafii organizuje bal karnawałowy na dla młodzieży szkolnej, studentów oraz młodzieży pracującej. Bal odbędzie się w sobotę 25 stycznia i rozpocznie się o godz. 19.00 w dolnym kościele, w naszej Parafii. Przed Balem wszystkich serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Chociaż wstęp jest wolny, to będzie zbierana dobrowolna ofiara na cele parafialne za możliwość zorganizowania balu. Prosimy także o przyniesienie przekąsek i napoi na wspólny stół. Bal jest bezalkoholowy. Wszelkie informacje są dostępne na Facebookowym wydarzeniu: „Karnawał na Błotach”. Można tam zadać pytania oraz potwierdzić swoje przybycie.

• Natomiast 8 lutego w sobotę odbędzie się II Parafialny Bal Karnawałowy. Msza św. o godz. 18.00. Bal rozpocznie się o godz. 20.00. w dolnym kościele. Bilety w cenie 50 złotych od osoby do nabycia po Mszach św. niedzielnych za tydzień. Kontakt do organizatorów balu na plakacie. Bal jest bezalkoholowy.

• Dziękujemy Parafianom za serdeczne przyjęcie księży po kolędzie. Wszystkich ogarniamy naszą modlitwą. Osoby, do których ksiądz nie przybył z różnych powodów, mogą zgłaszać chęć indywidualnej wizyty poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy parafii: parafia.blota@gmail.com.

• Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

19 STYCZNIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA

Wypominki

+ Józef, Janina, Ryszard, Genowefa

W intencji Magdy