• Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 odśpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa.
  • W tę niedzielę, 1 maja, rozpoczynają się nabożeństwa ku czci Najświętszej Maryi Panny – majowe. W naszej parafii nabożeństwa będą odprawiane w dni powszednie o godz. 18.30 po wieczornej Mszy św., a w niedzielę i święta o godz. 16.30. W maju we wtorki będzie odprawiana Msza św. o godz. 18.00, a po Mszy św. o godz. 18.30 nabożeństwo majowe.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. W tym dniu szczególnie modlimy się za naszą Ojczyznę.
  • W czwartek spotkanie grupy studenckiej o godz. 20.00 w dolnym kościele.
  • W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 11.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od 17.00 do 18.00.
  • Także w piątek, 6 maja, po nabożeństwie majowym o godz. 19.00 odbędzie się spowiedź dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i ich Rodziców.
  • Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii – 8 maja o godz. 12.00. Polecamy dzieci pierwszokomunijne i ich rodziny modlitwie parafian.
  • Rocznica Pierwszej Komunii Świętej – 15 maja o godz. 12.00.
  • Za tydzień w II niedzielę miesiąca taca będzie przeznaczona na cele remontowe w parafii.
  • Nasz kleryk Samuel Szociński otrzyma sakrament święceń w stopniu diakona z rąk JE Ks. Bpa Marka Solarczyka. Uroczystość święceń odbędzie się 21 maja w sobotę o godz.10.00 w kościele konkatedralnym pw. Matki Bożej Zwycięskiej przy ul. Grochowskiej 365. Kleryka Samuela powierzamy szczególnej modlitwie parafian.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Kamil Błażejczyk kawaler z parafii tutejszej Magdalena Kinga Brzeska panna z parafii NMP Matki Kościoła z Sulejówka.

1 MAJA – VI NIEDZIELA WIELKANOCY
8.00 W intencji Jana i Hanny Wilczek w 31. rocznicę ślubu
10.00 + Sławomir Pietrak
12.00 W intencji Beaty i Janusza Łuczak w 25. rocznicę ślubu