• Dziś II niedziela miesiąca, podczas każdej Mszy św. otrzymamy błogosławieństwo relikwiami św. Maksymiliana.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • 11 lutego w poniedziałek obchodzimy Światowy Dzień Chorego.
    W tym dniu, w naszej parafii, zostanie odprawiona Msza św. o godz. 10.00 dla osób chorych. W trakcie Liturgii zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych.
  • We wtorek spotkanie młodzieżowe grupy męskiej o godz. 19.00 na plebanii, a o godz. 20.00 spotkanie grupy męskiej starszej.
  • W środę spotkanie żeńskiej grupy młodzieżowej o godz. 18.30 na plebanii.
  • W czwartek, 14 lutego – Dzień Patrona, św. Maksymiliana. Od 17.00 do 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami do św. Maksymiliana. Msza św. ku czci św. Maksymiliana z ucałowaniem Relikwii o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Zapraszam osoby, które chcą modlić się za swoje dzieci na różańcu do powstałej w tym celu Róży Różańcowej. Szczegółowe informacje u p. Aliny Dąbrowskiej, tel.: 664 709 418.
  • W naszej parafii powstały dwie grupy organizujące bal karnawałowy:
  1. Pierwsza przygotowuje bal dla parafian od 18 r. ż. Bal odbędzie się 16 lutego w sobotę i rozpocznie się o godz. 20.00 w Dolnym Kościele w naszej Parafii. Przed Balem zostanie odprawiona Msza św. o godz. 19.00. Koszt 30 zł/ od osoby + dodatkowa cegiełka i koszyczek na wspólny stół. Zapewniamy: dobrą zabawę, bufet kawowy, soki, napoje. Bal jest bezalkoholowy. Zaproszenia są dostępne w niedzielę po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła. Do komitetu organizacyjnego Balu zapraszamy także chętne osoby z naszej parafii. Więcej informacji: e-mail: zdunczuk@wp.pl, lub tel. po godz. 18.00 na numer tel.: 693 802 121.
  2. Druga grupa organizuje bal karnawałowy na podobnych zasadach dla młodzieży szkolnej, studentów oraz młodzieży pracującej.

Bal odbędzie się 23 lutego w sobotę i rozpocznie się o godz. 19.00 w Dolnym Kościele, w naszej Parafii. Przed Balem wszystkich serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Chociaż wstęp jest wolny, to będzie zbierana dobrowolna ofiara na cele parafii za możliwość zorganizowania balu. Prosimy także o przyniesienie przekąsek i napoi na wspólny stół. Bal jest bezalkoholowy. Wszelkie informacje są dostępne na Facebookowym wydarzeniu: „Bal na Błotach”. Można tam zadać pytania oraz potwierdzić swoje przybycie.

• Zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Bardzo dziękujemy naszym Parafianom za ciepłe, serdeczne i życzliwe przyjęcie księży po kolędzie.
  • Osoby, do których ksiądz nie przybył z różnych powodów, mogą zgłaszać chęć indywidualnej wizyty poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy parafii: parafia.blota@gmail.com.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
10 LUTEGO – V NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30 Wypominki
8.00 + Mirosław Konopiński (15)
+ Czesław Kamiński w 5. rocznicę śmierci