• Dzisiaj, w II niedzielę miesiąca, modlimy się szczególnie za wstawiennictwem św. Maksymiliana. Na każdej Mszy św. adorujemy relikwie naszego Patrona. Na Mszy św. o godz. 12.00 zaśpiewa chór parafialny Schola Cantorum Maximilianum.

• Dzisiaj także:

– koncert organowy Jakuba Siekierzyńskiego po Mszy św. o godz. 12.00, – po sumie i koncercie organowym krótkie spotkanie dla bierzmowanych, – spotkanie dla rodziców, których dzieci chciałyby uczestniczyć w zajęciach katolickiego harcerstwa Zawiszaków, w dolnym kościele ok. godz. 18.00. – zbiórka do puszek na poszkodowanych w Nepalu.

• Dzisiejsza taca jest przeznaczona na cele gospodarcze.
  • Ukazał się nowy numer miesięcznika parafialnego „Maksymilian”. Egzemplarze wyłożone są na końcu kościoła, za ławkami – ofiara dowolna.
  • W poniedziałek o godz.19.00 zebranie rodziców z dziećmi, które obchodzą rocznicę Pierwszej Komunii św.
  • W poniedziałek, środę i czwartek – Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej – do godziny 20.00.
  • W środę,13 maja nabożeństwo do majowe będzie połączone z pierwszym w tym roku nabożeństwem fatimskim.
  • W czwartek, 14 maja, tradycyjnie pamiętamy o naszym Patronie św. Maksymilianie. Adoracja Najświętszego Sakramentu – od godz.16.00 do 18.00. Po Mszy św. wieczornej będzie udzielone błogosławieństwo relikwiami św. Maksymiliana.
  • W czwartek, 14 maja po nabożeństwie majowym spotkanie z o. Włodzimierzem Zatorskim na temat Katechizmu Katolickiego.—
  • Również w czwartek spotkanie młodzieżowej grupy oazowej Ruchu Światło-Życie o godz. 20.00.
  • W sobotę, 16 maja, oo. Szensztaccy zapraszają na pielgrzymkę ewangelizacyjną, która wyruszy z Sanktuarium Wierności w Otwocku o godz. 13.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  • 17 maja w niedzielę o godz. 12.00 – Pierwsza Komunia Św.
  • 22 maja, w piątek, po nabożeństwie majowym pierwsze spotkanie grupy różańcowej Rodziców, którzy chcą modlić się za swoje dzieci.
  • 24 maja w niedzielę o godz. 12.00 – rocznica Pierwszej Komunii Św.
  • 30 maja, w sobotę po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 odbędzie się pierwsze spotkanie męskiej grupy różańcowej.
  • 30 maja, w sobotę Niepokalanów zaprasza Seniorów na majówkę. Wyjazd z parafii o godz. 8.15, koszt 30 zł. Zapisy w sklepiku u p. Krystyny Ławeckiej.
  • Zapraszam do czytania prasy katolickiej.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA10 MAJA
8.00 + Stanisław, Helena, Aleksandra Gąsiorowscy, Jadwiga Wojcieszko-Kowalska
+ Stanisław, Zofia, Jerzy, Zofia, Aleksander, Sławomir
10.00 + Stanisława Mieczysław Opolscy, Genowefa i Bronisław Jarzęccy