• Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:

– poniedziałek i środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;

– piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.

• Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o 18:30, w niedziel i uroczystości o 16:30.
  • W poniedziałek o godz. 18:30 nabożeństwo czerwcowe połączone z procesją fatimską.
  • W środę o godz.20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej nie odbędzie się.
  • Natomiast w środę zapraszam na spotkanie o godz. 19:00 bielanki, dziewczynki pierwszokomunijne i rocznicowe(oraz ich rodziców) chętne do sypania kwiatów na procesji Bożego Ciała.
  • Bardzo proszę panów o przygotowanie rzeczy do procesji, a osoby, które zawsze niosły w procesji chorągwie, feretrony, poduszki, szarfy o czynny udział w procesji również i w tym roku. Proszę także wszystkich parafian o przynoszenie do zakrystii kwiatów do sypania na procesję, a mieszkańców ulic, którymi będzie szła procesja, o udekorowanie domów i trasy procesji.
  • W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św. o godz. 8:00 i 10:00 (nie będzie Mszy św. o godz. 12:00 i 17:00). Po Mszy św. o godz. 10:00 pójdziemy w Procesji Eucharystycznej do czterech ołtarzy tą samą trasą jak w poprzednich latach ulicami: Ks. Malinowskiego, Nadwiślańską, Kosmonautów i Sarnią – do kościoła.
  • W czasie procesji zostanie odśpiewana Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W oktawie Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej zapraszam do uczestnictwa w procesji eucharystycznej wokół kościoła.