• Dzisiaj: V Niedziela Wielkiego Postu i II niedziela miesiąca (taca będzie przeznaczona na prace remontowe w parafii) – na Mszy św. o godz. 10.00 rozpoczną się rekolekcje wielkopostne dla dzieci z kl. I –VI (szkoła podstawowa). W poniedziałek 14 marca i we wtorek 15 marca rekolekcje zaczynają się o godz. 11.00. We wtorek 15 marca o godz. 18.00 Msza św. w int. rodziców i dzieci ze szkoły pod nr 76. Rekolekcje będzie prowadził Ks. Andrzej Kościuczyk.

• Dzisiaj po Mszy św. o godz.10.00 zaproszone są wszystkie dziewczynki, które chcą być bielankami na spotkanie w kaplicy Matki Bożej Brzemiennej.
  • Dzisiaj o godz. 12.00 Msza św. w intencji III Szczepu Józefowskiego św. Maksymiliana Marii Kolbego. Zaproszeni są również Rodzice, a także osoby z zaprzyjaźnionych Szczepów „Zawiszaków”. Skauci Europy zapraszają także na swoje coroczne święto: Dzień Modlitw za Federację Skautingu Europejskiego, 19. marca do parafii Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie. W planie: Msza św., wykłady dla rodziców przybliżające ideę skautingu, uroczysty apel, sztuka teatralna przygotowana przez harcerzy oraz Droga Krzyżowa. Początek o godz. 10:00.
  • Dzisiaj o godz. 15.00 Msza św. w int. małżeństw oczekujących potomstwa i nabożeństwo do Matki Bożej Brzemiennej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek (od 16.00), środę i w czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej do godz.20.00.
  • Nabożeństwa: Droga krzyżowa – piątek o godz. 17.30, Adoracja Krzyża – piątek o godz. 18.45, Gorzkie żale – niedziela o godz. 16.30,
  • Dzień Patrona – 14 marca (Adoracja, modlitwy do Patrona, błog. relikwiami)
  • W czasie Wielkiego Postu składamy ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • W czwartek spotkanie grupy studenckiej o godz. 20.00 w dolnym kościele.
  • W III niedzielę miesiąca – 20 marca Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej: O godz. 12.00 zostanie odśpiewana przez nasz chór – Pasja wg św. Łukasza O godz. 15.00 Msza św. w int. dzieci przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin – po Mszy I spowiedź dzieci (zapraszamy także rodziców)
  • Zachęcam do zakupu i czytania prasy katolickiej.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 13 MARCA
8.00 + Anna, Władysław Cudny, Filomena, Józef Rosocha, Bronisława, Jacek Odowski, Joanna Szymaniak
10.00 + Krystyna Kierylak, Andrzej Kierylak
+ Anna, Marian, Krzysztof Pyra