• Dziś zbiórka do puszek na potrzeby prześladowanych chrześcijan w Iraku, natomiast taca jest przeznaczona na cele remontowe parafii.
  • Dzisiaj w II niedzielę miesiąca modlimy się za szczególnym wstawiennictwem św. Maksymiliana. Na każdej Mszy św. otrzymamy błogosławieństwo Relikwiami naszego Patrona.
  • Od 10 do 18 listopada, po Mszy św. o godz. 18.00, jest odprawiana Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, natomiast dzisiaj o godz. 16.30.

• Zachęcam także, aby zapoznać się z tekstem Aktu. Z tyłu kościoła na stolikach do wzięcia wizerunek Chrystusa Króla namalowany przez Adama Stykę
    z tekstem Aktu Intronizacji.
  • W poniedziałek obchodzimy Dzień Patrona. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami do św. Maksymiliana od 17.00 do 18.00.
  • We wtorek spotkanie dla młodzieży (bierzmowanej w tym roku),
    o godz. 18.30.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • W czwartek spotkanie grupy studenckiej o godz. 20.00 na plebanii.
  • 20 listopada w III niedzielę miesiąca Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  • Na zakończenie obchodów Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia i Jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski, 19 listopada br. – w przededniu uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – pasterze Kościoła w Polsce wraz ze zgromadzonym ludem Bożym złożą Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.
  • W naszej parafii 19 listopada po wieczornej Mszy św. ok godz. 18.45 odbędzie się Wieczór Chwały „Jezus jest Królem”. Chcemy wspólnie uwielbić Jezusa jako Króla i Pana naszą modlitwą i pieśniami. Modlitwę poprowadzi zespół
    ze wspólnoty Woda Życia.
  • W niedzielę 20 listopada w uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata Akt Intronizacyjny zostanie złożony w każdej polskiej parafii.
  • W naszej parafii na każdej Mszy św. nastąpi uroczyste odczytanie Aktu przed Najświętszym Sakramentem i złożenie go przez kapłanów i parafian.
  • 23 listopada w środę kolejne spotkanie z o. Włodzimierzem Zatorskim o godz. 20.00 na plebanii.
  • 25 listopada w piątek spotkanie małżeństw na plebanii o godz. 19.30

Zapraszam do czytania prasy katolickiej.

Zapowiedzi przedślubne:

Michał Maciej Jenda – kawaler z parafii pw. Wniebowzięcia NMP  w Celestynowie Katarzyna Witan – panna z parafii tutejszej

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 LISTOPADA

W intencji syna i zięcia
+ Msza św. zbiorowa za zmarłych (13/30)
+ Józefa, Antoni Rybacki, Teresa Wasążnik
+ Maria Domańska w 17 r. śmierci
Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana
+ Janusz Dziarkowski
PONIEDZIAŁEK – 14 listopada, Dzień Patrona św. Maksymiliana

W intencji pewnego małżeństwa
Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy do św. Maksymiliana