13.11.2022

• Dziś obchodzimy VI Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Chrystus dla was stał się ubogim”.
  • Dziś także:
    – po każdej Mszy św. ministranci zbierają ofiarę do puszek z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
    – Msza św. o 15:00 dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. Za tydzień w niedzielę Msza św.
    o godz.15:00 dla kandydatów do bierzmowania.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w: – poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz.20:00; – piątek po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie
    św. Maksymiliana.
  • W poniedziałek 14 listopada spotkanie na plebani o godz.18:30 dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę spotkanie na plebani o godz.20:30 dla młodzieży pomaturalnej.
  • Młodzież z naszej parafii organizuje bal w stylu lat 80. dla licealistów
    i studentów. Bal odbędzie się 19 listopada w sobotę i rozpocznie się
    w dolnym kościele o godz.19:00. Przed balem zapraszamy na Mszę św. o godz.18:00. Jeśli ktoś chciałby uczestniczyć w kosztach, będzie możliwość złożenia dobrowolnej ofiary w dniu balu. Prosimy
    o przyniesienie przekąsek i napoi na wspólny stół. Bal jest bezalkoholowy. Wszelkie informacje dostępne na Facebooku: „Bal na Błotach”. Można tam zadać pytania oraz potwierdzić przybycie. Wstęp wolny.
  • W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz.12:00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie Aktu można otrzymać łaskę odpustu zupełnego.
  • W listopadzie pamiętajmy o zmarłych w codziennej modlitwie.