• Dzisiaj w niedzielę:

– po Mszy o godz. 12.00 spotkanie dla bierzmowanych, – o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci przystępujących do pierwszej Komunii św. i ich rodziców.

• Dzisiaj także po każdej Mszy dzieci z Gimnazjum nr 1 sprzedawać swoje wyroby. Dochód zostanie przeznaczony na wigilię dla dzieci z ubogich rodzin.
  • Mieszkańcy Józefowa zapraszają dzisiaj do Gimnazjum nr 1 przy ul. Leśnej 39 na Jarmark Przedgwiazdkowy. Wpływy z Jarmarku będą przeznaczone dla chorych dzieci z Józefowa.
  • Od 21 grudnia (poniedziałek) do 23 grudnia (środa) będziemy przeżywać II część rekolekcji, które poprowadzi znany nam już ks. Aleksander Sewastianowicz z Białorusi. Podczas I części rekolekcji słuchaliśmy zachęty do życia duchowego, do dyspozycji byli kapłani w sakramencie pokuty. W części II rekolekcji będziemy nastawieni na słuchanie słowa i modlitwę. Trzeciego dnia rekolekcji 23 grudnia w środę zapraszam wszystkich Parafian na wspólną Wigilię w dolnym kościele. Bardzo proszę wszystkich członków grup parafialnych o uczestnictwo w Wigilii, a także o zaproszenie wszystkich osób, które mogłyby spędzić te święta samotnie.
  • W najbliższy poniedziałek (14.12):

– o godz. 18.30 w dolnym kościele spotkanie grupy młodzieżowej Ruchu Światło-Życie. – o godz. 20.00 po adoracji zapraszam do dolnego kościoła wszystkich chętnych do organizacji Wigilii parafialnej. Z tylu kościoła będą wyznaczone kartki, na których będzie się można zapisać się do zespołu organizującego Wigilię.

• W czwartek spotkanie grupy studenckiej o godz.20.00 w dolnym kościele.
  • W Adwencie Msze św. roratnie w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godzinie 6.45. „Święci polscy – chrzest źródłem miłosierdzia” – jest to hasło tegorocznych rorat. Po roratach, jak co roku, serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi do dolnego kościoła na herbatę, kakao i słodką bułkę.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 z możliwością spowiedzi.
  • Opłatki i świece „Caritas” są dostępne w sklepiku.
  • Kontynuujemy prace remontowe przy kościele.
  • Zachęcam do zakupu i czytania prasy katolickiej.

NIEDZIELA – 13 GRUDNIA 3. Niedziela Adwentu
8.00 + Genowefa Kozłowska w 10. rocznicę śmierci, Szczepan Kozłowski
10.00 O szczęśliwe rozwiązanie i szczególne łaski dla matki i dziecka
W intencji Joanny w 37. rocznicę urodzin i Tomka w 7. rocznicę urodzin