W drugą niedzielę po uroczystości Objawienia Pańskiego w Kościele obchodzony jest Dzień Migranta i Uchodźcy. – Dzisiaj w III niedzielę miesiąca o godz. 15.00 Msza św. dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. – Dziękuję harcerkom i harcerzom z naszej parafii, i ich opiekunom, za przygotowanie i wystawienie jasełek w ubiegłą niedzielę. – Po Mszy św. o godz. 12.00 zastęp harcerek będzie rozprowadzać kalendarze harcerskie na rok 2017 ze zdjęciami dokumentującymi ich działalność. – Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. – W środę spotkanie z o. Włodzimierzem Zatorskim o godz. 20.00 na plebanii. – Od 18 do 25 stycznia trwać będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W tym roku Tydzień będzie przebiegał pod hasłem: Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas. Jest to czas, gdy chrześcijanie różnych wyznań spotykają się na całym świecie, na ekumenicznych nabożeństwach, modlitwach, konferencjach i koncertach. – Zachęcam do czytania prasy katolickiej. – Trwa wizyta duszpasterska, kolęda W dni powszednie kolęda od 17.00, w soboty od 11.00. Prosimy o odprowadzanie Księdza do następnego domu. W tym tygodniu kolęda według następującego planu: 16.01. – Poniedziałek ul. Wał Miedzeszyński 38. Nie będzie kolędy na ul. Popradzkiej. 17.01. – Wtorek: ul. Bysławska, Rafałowska, Regionalna, Starczewska 18.01. – Środa: Os. Krokusów 19.01. – Czwartek: ul. Wiślanych Pól, ul. Krokusów 20.01. – Piątek: ul. Wiślanego Nurtu 21.01. – Sobota: ul. Nad Wisłą, ul. Popradzka 23.01. – Poniedziałek: ul. Retmańska Przepraszamy za zaistniałe zmiany w planie kolędy. 15 STYCZNIA – II Niedziela zwykła 8.00 + cała rodz. Łubian, Kępka, Jadwiga, Mirka, Teofila, Franciszka 10.00 + Zofia, Aleksander, Jerzy Zygadło, Stanisław, Sławomir, Radosław 12.00 W intencji Maksymiliana w 4. rocznicę urodzin + Włodzimierz Rudnicki w 9. rocznicę śmierci 15.00 Za Parafian – szczególnie w intencji dzieci przyjmujących I Komunie Świętą 17.00 W intencji rodziny Jadwigi, Hanny, Andrzeja, Bogdana, Iwony, Anny o Boże Miłosierdzie PONIEDZIAŁEK – 16 stycznia, dzień zwykły 8.00 + ks. Tadeusz 10.30 Pogrzeb: Jan Czechowicz 18.00 + ks. Włodzimierz Mozolewski Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi WTOREK – 17 stycznia, św. Antoniego, opata 8.00 W intencji Agnieszki o Boże Miłosierdzie w rozwiązaniu bardzo trudnych spraw 18.00 Wolna intencja ŚRODA – 18 stycznia, dzień zwykły 8.00 + ks. Andrzej 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 18.00 W intencji Emilki i jej rodziny – dziękując Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej Brzemiennej Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi CZWARTEK – 19 stycznia, św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa 18.00 Wolna intencja Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi PIĄTEK – 20 stycznia, dzień zwykły 18.00 + Bronisław 18.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia SOBOTA – 21 stycznia, św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy 16.00 Ślub: Michał Jenda, Katarzyna Witan 18.00 W intencji Joanny i Norberta Górskich w 11. rocznicę ślubu + Henryk Zaremba, Elżbieta Kaszkiewicz 22 STYCZNIA – III Niedziela zwykła 8.00 + Anna Kowalska w 1. rocznicę śmierci 10.00 + Ryszard, Helena Komorowscy 12.00 Intencję zamówiła p. Bożena Kruza 17.00 Wolna intencja