• Dziękuję Parafianom za uczestnictwo we wczorajszych uroczystościach odpustowych ku czci naszego Patrona św. Maksymiliana Marii Kolbego. W sposób szczególny dziękuję: – ks. Mikołajowi Kęsikowi; p. Katarzynie Pereira; p. Zofii Jakubowskiej za koordynację prac; członkom Stowarzyszenia św. Maksymiliana; Służbie Liturgicznej Ołtarza; paniom i panom przygotowującym i roznoszącym posiłki; wszystkim osobom zaangażowanym w uroczystości odpustowe.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00.
  • W poniedziałek – 16 sierpnia, ok. godz. 12:30, w naszej parafii będziemy gościć XXXVIII Praską Pielgrzymkę Pieszą Pomocników Maryi Matki Kościoła. Bardzo proszę Parafian o przygotowanie posiłku dla pątników i dziękuję za tradycyjnie serdeczne przyjęcie pielgrzymów.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • Polecam modlitwie wszystkich Parafian udających się na wakacyjny wypoczynek.

Zapowiedzi przedślubne:

• Daniel Sobota – kawaler z parafii tutejszej