• Dzisiaj w niedzielę spotkanie dzieci przystępujących do I Komunii Świętej i ich rodziców po Mszy św. o godz. 10.00 w kaplicy.
  • W poniedziałek i czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej – do godziny 20.00.

• Od 18 do 25 stycznia obchodzimy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan pod hasłem: Jezus rzekł do Samarytanki: Daj mi pić (J 4,7). Plan nabożeństw ekumenicznych dostępny jest na stronie diecezji warszawsko-praskiej.
  • W czwartek spotkanie młodzieżowej grupy oazowej Ruchu Światło-Życie o godz. 20.00.
  • Nasz miesięcznik parafialny „Maksymilian” dostępny jest na stronie internetowej parafii.
  • Dziękuję chórowi parafialnemu za zbiórkę pieniędzy oraz wszystkim Parafianom, którzy złożyli ofiary na modernizację plebani.
  • W przyszłą niedzielę, 25 stycznia, spotkanie Rady Parafialnej o godzinie 19.00 na plebani.
  • Przepraszam tych Parafian, do których nie dotarłem z kolędą w ubiegłym tygodniu. Odwiedzę Państwa w innym terminie.
  • W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska. Dziękuję za życzliwe przyjęcie przez Parafian. Podaję plan kolędy na ten tydzień:
    • poniedziałek, 19 stycznia: Rafałowska i ul. Starczewska
    • wtorek, 20 stycznia: Wał Miedzeszyński 38 – 38T (włącznie)
    • środa, 21 stycznia: Wał Miedzeszyński 38T (wyłącznie) i do końca uliczki osiedlowej
    • czwartek, 22 stycznia: Kampingowa, ul. Podleśna i ul. Hłaski
    • piątek, 23 stycznia: Krokusów
    • sobota, 24 stycznia: Podstołeczna

W dni powszednie rozpoczynam kolędę od godz. 16.00, a w soboty od 10.00.

• Zapowiedzi przedślubne:
    • Weremko Piotr, Dudzińska Marta
    • Orda Marek Patryk, Kondratowicz Monika Anna
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Rozpoczęły się ferie zimowe – wszystkim dzieciom i ich rodzicom życzmy udanego wypoczynku i opieki Opatrzności Bożej.

18 STYCZNIA – II NIEDZIELA ZWYKŁA

8.00 + Joanna, Janusz Cudny
10.00 + Saturnin, Wiktoria, Jan Wasiłowscy, Franciszek, Bronisława Pacuła
12.00 + Kazimiera w 6. rocznicę śmierci, Franciszka Jagieło