• Kuria diecezji warszawsko-praskiej informuje, że w związku z motu proprio papieża Franciszka Traditionis Custodes ogłoszonym dnia 16 lipca br. nie można od dnia ogłoszenia dokumentu sprawować Mszy Świętych w rycie nadzwyczajnym bez pozwolenia Biskupa Ordynariusza. Szczegółowe wytyczne dotyczące odprawiania Mszy Świętych w rycie nadzwyczajnym zostaną podane w odrębnym komunikacie w najbliższy poniedziałek 19 lipca 2021 roku.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24.00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • W następną niedzielę, 25 lipca po każdej Mszy św. będziemy święcili pojazdy. Proszę kierowców o poruszanie się jak co roku: wjazd bramą od ul. Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej.