• Dzisiaj o godz. 15. 00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy św. krótkie spotkanie informacyjne dla rodziców. W późniejszym terminie będzie przewidziana także Msza św. dla dzieci „rocznicowych”.
  • Dziękuję bardzo wszystkim osobom, które pomagały przy pieleniu trawnika przed kościołem.

  • We wtorek, o godz. 18. 00, nabożeństwo pokutne i próba dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • W środę o godz. 17.00 obowiązkowe spotkanie w kościele dla wszystkich ministrantów i lektorów.
  • W piątek, 23 września, będzie wizytował naszą parafię JE ks. abp Henryk Hoser. Na wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 udzieli sakramentu bierzmowania. Zapraszam wszystkich Parafian na tę szczególną uroczystość.
  • Proszę o dostarczenie do wtorku (20 września) sprawozdań wszystkich grup parafialnych. JE ks. abp Henryk Hoser pragnie zapoznać się z działalnością tych grup.
  • 24 września w sobotę zapraszam w imieniu Akeli – Moniki Adolskiej na pierwsze spotkanie wilczków dziewcząt o godzinie 10.30 w dolnym kościele. Razem z wilczkami będą miały także spotkanie harcerki. Zapraszam wszystkie dziewczęta, które chciałyby zostać harcerkami.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej

Zapowiedzi przedślubne: Sebastian Szmidt – z parafii tutejszej Monika Rogowska – z parafii tutejszej Froń Dominik – z parafii tutejszej Wójcik Dominika – z parafii tutejszej Marcyaniuk Paweł – z Karczewa Goździcka Magdalena – z Karczewa   XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 18 WRZEŚNIA 8.00 + Stanisława, Michał Kaczmarscy i zm. z rodziny + Jan Kachniarz (gregorianka 18) 10.00 + Jan Banaszek, zm. z rodz. Banaszek i Sarneckich + Stefania Kędziorek w 5. rocznicę śmierci 12.00 + Edward, Katarzyna, Stefan Jankowscy W intencji Iwony i Adama oraz ich dzieci – Emilki, Marysi, Kasi i Karolka z prośbą o potrzebne dla nich łaski Chrzest: Aleksandra Helena Banasiuk 15.00 Msza św. w intencji dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców 17.00 + Jerzy Zasuwa w 11. rocznicę śmierci PONIEDZIAŁEK – 19 września, dzień zwykły 8.00 + Jan Kachniarz (gregorianka 19) W intencji pewnego małżeństwa 18.00 + Józef Szymaniak w 30 dni od śmierci + Wiesław Rogowski w 30 dni od śmierci Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi WTOREK – 20 września, dzień zwykły 8:00 + Jan Kachniarz (gregorianka 20) + Tadeusz Mytych ŚRODA – 21 września, święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty 8.00 W intencji Joanny i jej dziecka o szczęśliwe rozwiązanie 10.30 Pogrzeb: Krzysztof Owczarczyk 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy + Jan Kachniarz (gregorianka 21) W intencji Hanny Goldszajdt, dziękując Bogu za wszystkie łaski. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi CZWARTEK – 22 września, dzień zwykły 18.00 + Joanna i Jan Osińscy + Jan Kachniarz (gregorianka 22) Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi PIĄTEK – 23 września, ŚW. O. PIO z PIETRELCINY, WIZYTACJA KS.ARCYBISKUPA HENRYKA HOSERA BIERZMOWANIE W NASZEJ PARAFII 18.00 W intencji bierzmowanych, ich rodzin i całej parafii + Jan Kachniarz (gregorianka 23) SOBOTA – 24 września, dzień zwykły 18.00 W intencji Grażyny i Andrzeja, i ich rodziny + Jan Kachniarz (gregorianka 24) XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 WRZEŚNIA 8.00 W intencji Elżbiety i Pawła w 35. rocznicę ślubu + Władysław, Maria Marczak 10.00 + Janusz, Zofia Szymanik + Jan Kachniarz (gregorianka 25) 12.00 Intencję zamówiła p. Władysława Ornat Chrzest: Ignacy Charciński Chrzest: Julia Olinowicz 17.00 + Franciszek, Wiesław, Krystyna Pstrzoch