• Witamy serdecznie w naszej parafii księdza rezydenta Stanisława Ołowskiego. Życzymy Księdzu wielu łask Bożych, opieki naszego patrona św. Maksymiliana i polecamy Księdza Stanisława modlitwie parafian.
  • Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się za harcerzy z 3. Szczepu Józefowskiego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego.

• Wszystkich młodych parafin, którzy chcieliby uczestniczyć w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie prosimy o zgłoszenie się do ministranta Pawła. Zbiera on zapisy po każdej Mszy św. w bibliotece, w dolnym kościele.
  • Od dzisiaj przyjmowane będą ofiary na mszę gregoriańską za śp. ks. Włodzimierza Mozolewskiego. Ofiary można składać po każdej Mszy św. w zakrystii. Za tydzień będzie wystawiona puszka na ofiarę.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę, czwartek, po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o godz.18.30, w niedziele i święta o godz.16.30.
  • W piątek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • 24 czerwca w piątek o godz. 7. 30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczniów i nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Z okazji rozpoczynających się wakacji nauczycielom, dzieciom i młodzieży życzymy błogosławieństwa Bożego na czas wypoczynku.
  • W niedzielę 26 czerwca po Mszy św. (dla dzieci) o godz. 10.00 spotkanie dla osób przygotowujących się do bierzmowania.
  • Także w następną niedzielę – 26 czerwca po każdej Mszy św. będziemy święcić pojazdy. W naszej parafii ze względu na rozpoczynające się wakacje i wyjazdy przesuwamy dzień św. Krzysztofa na ostatnią niedzielę czerwca. Wszystkich kierowców zapraszamy po Mszy św., aby zechcieli przejechać przez teren parafii, drogą od ul. Ks. Walczewskiego do ul. Sarniej.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Kawiecki Jacek Piotr – Płock, parafia św. Bartłomieja Karwowska Anastazja Jolanta – Mrągowo, parafia św. Wojciecha
  2. Szymański Michał Stus Magdalena – z parafii Matki Bożej z Lourdes

19 CZERWCA XII NIEDZIELA ZWYKŁA
8.00 + Stanisława w 5. rocz. śmierci, Karol w 21. rocz. śmierci, zmarli z rodziny Person i Banach
+ Franciszka, Jan, Władysław, Mieczysław Racewicz
10.00 + Jacek Dębowski w 1. rocznicę śmierci
+ Tadeusz Dudek – gregorianka (7)
12.00 + Helena, Ryszard Komorowscy, Helena, Stanisław Komorowscy
Chrzest: Nina Lasocka
16.30 Nabożeństwo czerwcowe
17.00 Intencję zamówiła p. Celina Jaskólska