• Dziś obchodzimy 55. Światowy Dzień Środków Przekazu Społecznego pod hasłem: „Chodź i zobacz. Komunikowanie jako spotkanie ludzi takimi jacy są i gdzie są”.
  • Dziś także o godz. 12:00 Msza św. w Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
  • We wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
  • W sobotę obchodzimy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Zapraszam szczególnie wszystkich Parafian do uczestnictwa tego dnia we Mszy świętej.
  • W przyszłą niedzielę, 26 września po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania, a o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Teatr parafialny wznawia swoją działalność, spotkania w czwartki o godz. 18:45 w sali teatralnej.
  • Stowarzyszenie Św. Maksymiliana Marii Kolbego zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia wyrównawcze z matematyki, języka angielskiego, zajęcia artystyczne, zajęcia sportowe, a także warsztaty kompetencji społecznych (integracyjne). Zajęcia te oraz zajęcia teatralne są finansowane z programu NOWE FIO z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego. Koordynatorem jest Pani Anna Czarnecka. Wszystkie zajęcia poprowadzą specjaliści z danej dziedziny. Informacje na plakacie przed kościołem i na stronie naszej parafii. Zapisy na wybrane zajęcia można kierować na adres mailowy: stowarzyszeniemaksymiliana.mk@gmail.com
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.  
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.


Zapowiedzi przedślubne:


Michał Szczypiór – kawaler z parafii tutejszej
Lidia Dąbrowska – panna z parafii św. Floriana w Warszawie

Michał Sebastian Łuczyński – kawaler z parafii Dobrego Pasterza w Warszawie
Aleksandra Ciesielska – panna z parafii tutejszej