• Ordynariusz Diecezji Warszawsko-Praskiej Ksiądz Biskup Romuald Kamiński z dniem 19 czerwca b. r. odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane, której udzielił 12 marca 2020 r. Odwołanie dyspensy ogólnej oznacza, że wierni są ponownie zobowiązani do uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej oraz świątecznej. Osoby, które z powodu choroby, niesprawności lub innej ważnej przyczyny nie mogą wziąć udziału w Eucharystii, powinny dołożyć starań, aby – m.in przez lekturę czytań i modlitw mszalnych przewidzianych na dany dzień – wzbudzić w sobie pragnienie Eucharystii.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10.00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
  • Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu o godz. 18.30.
  • Jutro, w poniedziałek, po nabożeństwie czerwcowym, czyli ok. godz. 19.00 zapraszam na grilla: lektorów, ministrantów oraz wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Szczegóły u ks. Rolanda.
  • W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • W piątek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego.
  • W sobotę, 3 lipca organizujemy wyjazd rodzinny do Sokółki. Można jechać własnym samochodem lub wspólnie autokarem. Przejazd autokarem jest bezpłatny. Zapisy i pytania proszę kierować na adres mailowy parafii: parafia.blota@gmail.com.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • 28 czerwca w poniedziałek, wilczki – chłopcy, a 1 lipca w czwartek, równocześnie – skauci i skautki z naszej parafii wyjeżdżają na swoje obozy letnie. Polecamy ich modlitwie parafian.

Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Szczepakowski – kawaler z parafii tutejszej