• Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odśpiewanie w kościele hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiejsza uroczystość kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 24:00.
  • W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.
  • W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  • W ciągu tygodnia nabożeństwa majowe o godz. 18:30, w niedziele o godz. 16:30.
  • Za tydzień Uroczystość Najświętszej Trójcy.
  • W czwartek, 3 czerwca będziemy obchodzili uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św.
    o godz. 8:00 i 10:00. Na Mszy św. o godz. 10:00 będzie odprawione nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. o godz. 10:00 pójdziemy w Procesji Eucharystycznej do czterech ołtarzy, tą samą trasą, jak w latach poprzednich przed pandemią, ulicami: Ks. Malinowskiego, Nadwiślańską, Kosmonautów i Sarnią – do kościoła. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 12:00 i 17:00.
  • Rozpoczęły się prace związane z przebudową Ołtarza. W pierwszym etapie jest odnawiana kopuła wewnątrz kościoła. Prace na tym etapie zakończą się w poniedziałek, zatem jutro Msze św. rano
    i wieczorem będą odprawiane w dolnej części kościoła.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • Ksiądz Proboszcz dziękuje za modlitwę i pamięć w jubileusz swoich święceń, a z powodu pandemii i remontu kościoła zaprasza
    w terminie późniejszym na uroczystą Mszę świętą i jubileuszową kawę. Termin ten zostanie podany w ogłoszeniach.

Zapowiedzi przedślubne:

Łukasz Sokół – kawaler z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie
Klaudia Lejkowska – panna z parafii tutejszej

Dawid Rutkowski – kawaler z parafii tutejszej
Aneta Jawoszek – panna z parafii tutejszej

Robert Sobański – kawaler z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suchym Lesie
Dorota Kilian – panna z parafii tutejszej