OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                                                                  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
                                                                                                                   24.07.2022
 Dziś w IV niedzielę lipca w całym Kościele obchodzony jest II Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Temat wybrany przez papieża Franciszka na ten rok: „Wydadzą owoc nawet i w starości” ma na celu podkreślenie, że dziadkowie i osoby starsze są wartością i darem zarówno dla społeczeństwa, jak i dla wspólnot kościelnych. Polecamy naszych Seniorów modlitwie parafian.
 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:
– poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
– piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
 W poniedziałek święto św. Jakuba, Apostoła.
 W niedzielę 31 lipca, po wspomnieniu św. Krzysztofa, tradycyjnie święcimy pojazdy. Zapraszamy wszystkich, którzy w tym roku nie zdążyli poświęcić swoich pojazdów, a szczególnie użytkowników rowerów oraz hulajnóg. Proszę o poruszanie się, jak co roku: wjazd bramą od ul. Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej.
 Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.
Zapowiedzi przedślubne:
Tomasz Miłosz – kawaler z parafii tutejszej.
Paulina Mizerska – panna z parafii bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie.