• W piątek naszą parafię wizytował ordynariusz diecezji warszawsko–praskiej JE ks. abp Henryk Hoser. Na Mszy św. o godz. 18.00 udzielił sakramentu bierzmowania 35 osobom. Bardzo dziękuję JE ks. abp za przybycie do naszej parafii, za wielką życzliwość, za wspólną modlitwę i udzielony sakrament. Polecam JE ks. abp. modlitwie całej parafii. Dziękuję także tym osobom, które pomogły w przygotowaniu tej szczególnej uroczystości i przedstawicielom grup parafialnych. W imieniu JE ks. abp. i swoim, dziękuję Parafianom za modlitwę, otwartość i zaangażowanie.

  • Dzisiaj zbiórka do puszek na Duszpasterstwo Młodzieży.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • W tym tygodniu ze względu na nieobecność ks. Proboszcza kancelaria parafialna będzie czynna w środę, we czwartek i w piątek od godz. 20.00 do 21.00.
  • W środę święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  • 1 października rozpoczyna się nabożeństwo różańcowe. Wyjątkowo, nabożeństwo różańcowe w I sobotę o godz. 17.15. W dni powszednie po Mszy św. ok. godz. 18.30, w niedziele o godz. 16.30. W październiku będzie odprawiana Msza św. we wtorek o godz. 18.00, a po Mszy św. wieczornej nabożeństwo różańcowe.
  • W sobotę odbyło się spotkanie wilczków dziewcząt oraz grupy harcerek. Zapraszam wszystkie dziewczęta, które chciałyby zostać wilczkami harcerkami na kolejne spotkanie 1 października w sobotę o godz.10.30.
  • Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek dla ofiar trzęsienia ziemi we Włoszech w Aleppo.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej

  Zapowiedzi przedślubne: Froń Dominik – z parafii tutejszej Wójcik Dominika – z parafii tutejszej Marcyaniuk Paweł – z Karczewa Goździcka Magdalena – z Karczewa XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 25 WRZEŚNIA 8.00 W intencji Elżbiety i Pawła w 35. rocznicę ślubu oraz ich dzieci i wnuków + Władysław, Maria Marczak 10.00 + Janusz, Zofia Szymanik + Jan Kachniarz (gregorianka 25) 12.00 Michał, Wiktoria, Janina Pawlak, Jan, Franciszek, Anna Ornat, Anna Kowalska Chrzest: Ignacy Charciński Chrzest: Julia Olinowicz 17.00 + Franciszek, Wiesław, Krystyna Pstrzoch PONIEDZIAŁEK – 26 września, dzień zwykły 8.00 + Jan Kachniarz (gregorianka 26) W intencji pewnego małżeństwa 18.00 W intencji Daniela i Marleny Chrupek i ich dziecka w 2. rocznicę ślubu Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi WTOREK – 27 września, św. Wincentego a Paulo, prezbitera 8.00 + Jan Kachniarz (gregorianka 27) ŚRODA – 28 września, św. Wacława, męczennika 8.00 + Jan Kachniarz (gregorianka 28) 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy + Jerzy Piegat Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi CZWARTEK – 29 września, Święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała 18.00 + Jan Kachniarz (gregorianka 29) W intencji Marty i Mariusza w rocznicę ślubu oraz ich dzieci Szymona i Bartka Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi PIĄTEK – 30 września, św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła 18.00 + Anna Pyryt + Jan Kachniarz (gregorianka 30) SOBOTA – 1 października, świętej Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła 17.15 Nabożeństwo różańcowe 18.00 W intencji Żywego Różańca Intencję zamówiła p. Teresa Pucha 18.30 + Barbara w 13. rocznicę śmierci, Józef w 28. rocznicę śmierci i ich rodziców, i syna XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 2 PAŹDZIERNIKA 8.00 + Jan Tobiasz + Irena Danielewicz (gregorianka 1) 10.00 + Jan, Stanisław, Mieczysław, Ryszard, Leon i Aleksandra Kiliszek 12.00 + Katarzyna, Krystyna, Kazimierz, Roman Chrzest: Aleksander Zalewski 16.30 Nabożeństwo różańcowe 17.00 + Zdzisław Biniek