25.09.2022r.

• W ub. niedzielę obchodziliśmy odpust z okazji święta Podwyższenia Krzyża Świętego. Dziękuję za wspólną modlitwę przy Relikwiach Krzyża Świętego.
  • Stowarzyszenie św. Maksymiliana M. Kolbego składa gorące i serdeczne podziękowania Parafianom i Przyjaciołom za pomoc przy organizacji festynu rodzinnego, za hojność w czasie kwesty, za każdy ofiarowany dar, smaczne wypieki, sałatki. Szczególne dziękujemy: pp. Annie i Jarosławowi Srokom za wykład dla rodziców o ABC Skautingu, p. Alinie Dąbrowskiej za przygotowanie ciepłego posiłku, pp. Dorocie i Adamowi Ciesielskim za dostarczone pieczywo i słodkie przekąski, p. Wiktorowi Mikosze za obsługę grilla wraz z p. Wojciechem Popisem i innymi rodzicami wilczków,
    Ilczyszyn i p. Bogusławie Tobiasz za pomoc w obsłudze festynu, p. Andrzejowi Jadwiszczak za wypożyczenie busa.
    p. Patrycji Adolskiej za zabawy animacyjne dla dzieci. Jesteśmy pełni wdzięczności za okazane dobro, zaangażowanie i poświęcenie.
  • Dziś po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek
    na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  • Dziś także po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu w: – poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – piątek po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W środę o godz. 19:00 na plebani spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym, zaś o godz. 20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej.
  • W sobotę rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w naszej parafii w dni powszednie o godz.18:30, w niedziele
    i święta o godz. 16:30. W tę sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec podczas nabożeństwa pierwszosobotniego
    o godz. 17:00.
  • 20 października w czwartek po Mszy św. ok. godz. 18:30 będziemy uczestniczyć w diecezjalnej nowennie pompejańskiej. Zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy.
  • W naszej parafii powstała nowa grupa dla młodych małżeństw. W niedzielę 2 października o godz. 15:00 zapraszam młode małżeństwa na spotkanie na plebanię.

Zapowiedzi przedślubne:
  • Michał Zawadzki – kawaler z parafii św. Wojciecha w Skibniewie                                           Aleksandra Wiśniewska – panna z parafii tutejszej
  • Stanisław Czekanowski – kawaler z parafii tutejszej                                                                     Natalia Długosz – panna z parafii Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie