– Obchodzimy dziś uroczystość Narodzenia Pańskiego. Z tej okazji wszystkim Parafianom oraz Gościom przybyłym do naszej parafii życzmy, aby przyjście na świat Chrystusa przyniosło w Waszych rodzinach radość, pokój, nadzieję i miłość. Zaraz po zakończeniu Pasterki będziemy mieli okazję do złożenia sobie wzajemnie życzeń. – Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Msze św. o godz. 10.00, 12.00 i 17.00. – 26 grudnia, w II dzień świąt, Msze św. według porządku niedzielnego. – Dziękuję Panom: Bohdanowi Kondejowi, Zbigniewowi i Michałowi Opolskim za przygotowanie szopki. Dziękuję p. Jakubowi Komorowskiemu i p. Krzysztofowi Wiąckowi za transport choinek oraz p. Dominikowi Olczakowi i p. Krzysztofowi Wiąckowi za ustawienie i dekorowanie choinek. Dziękuję chórowi pod dyrekcją p. Zbigniewa Siekierzyńskiego za piękny śpiew podczas liturgii oraz ministrantom i lektorom za służbę liturgiczną. Dziękuję bardzo tym osobom, które włączyły się w przygotowanie posiłków po roratach. – Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00. – W czwartek o godz. 10.00 spotkanie opłatkowe wszystkich ministrantów w dolnym kościele. – W piątek spotkanie małżeństw po Mszy św. wieczornej na plebanii. – W sobotę 31 grudnia – w ostatni dzień roku zapraszam na Mszę św. o godz. 18.00 i nabożeństwo dziękczynne o 18.45 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. O północy Msza św. rozpoczynająca Nowy Rok 2017. – W niedzielę 1 stycznia – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – zakończenie oktawy Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 10.00, 12.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. – 4 stycznia po Mszy św. o godz. 8.00 opłatek Rycerstwa Niepokalanej, a o godz. 19.00 Rodziny Radia Maryja. – Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Zapowiedzi przedślubne: Konrad Grzegorz Błaszkiewicz – kawaler z parafii pw. św. Łukasza Ewangelisty w Warszawie Agnieszka Maria Troszyńska – panna z parafii tutejszej 25 GRUDNIA – NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO 10.00 + Andrzej Buczek 12.00 Intencję zamówiła p. Elżbieta Samoraj + Stefan, Bronisława Olczak 17.00 + Edwarda, Witold, zm. z rodziny Kisło, Jóźwickich, Krupińskich, Niemotko 26 GRUDNIA – PONIEDZIAŁEK ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, PIERWSZEGO MĘCZENNIKA 8.00 W intencji małżeństwa o zdrowie i potrzebne łaski + Henryk Pracz w 30 dni od śmierci 10.00 + Zdzisław, Stanisław, Jan, Antonina, Wiktor Tobiasz, Bronisława Molenda Intencję zamówiła p. Mirosława Czubińska 12.00 Intencję zamówiła Marzana Krawczyk 17.00 Intencję zamówiła p. Zofia Kępka WTOREK – 27 grudnia, ŚWIĘTO ŚW. JANA, APOSTOŁA I EWANGELISTY 8.00 + Teresa Piotrowska w 30 dni od śmierci 18.00 + Waldemar Otze w 30 dni od śmierci ŚRODA – 28 grudnia, ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH MŁODZIANKÓW, MĘCZENNIKÓW 8.00 + Waldemar Otze 17.00 Msza św. Chrzest: Adam i Piotr 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy 18.00 W intencji Agnieszki o łaskę wiary i uwolnienia Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi CZWARTEK – 29 grudnia, 5. dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego 18.00 W intencji Dominika o łaskę wiary i uwolnienia Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi PIĄTEK – 30 grudnia, ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA 18.00 W intencji rodziny w podziękowaniu za łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo O świętość małżeństw i rodzin 18.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu Koronka do Bożego Miłosierdzia SOBOTA – 31 grudnia, 7. dzień w oktawie Narodzenia Pańskiego 18.00 Intencję zamówił p. Andrzej Troszyński 18.45 Nabożeństwo dziękczynne za rok 2016 1 STYCZNIA – NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI 00.00 Za Parafian O Boże błogosławieństwo w Nowym Roku 10.00 + Mieczysław Ludwiczak, Melania Dąbkowska 12.00 + Teresa Piotrowska 17.00 W intencji Teresy Marii Reklewskiej o Boże błogosławieństwo