• Dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy święcili pojazdy. Proszę kierowców o poruszanie się jak co roku: wjazd bramą od ul. Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenia pojazdów w naszej parafii jest przeniesiony z dnia 25 lipca we wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, na ostatnią niedzielę czerwca, ponieważ większość parafian wyjeżdża na wakacje.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:
    – poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – piątek od godz. 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W środę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  • W tym dniu o godz.20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Od godz.10:30 odwiedziny chorych.
  • W sobotę – pierwsza sobota miesiąca, o godz.9:00 nabożeństwo pierwszosobotnie dla dzieci, a o godz.17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie dla dorosłych.
  • Parafianom udającym się na wakacje życzymy Bożego błogosławieństwa oraz bezpiecznego i spokojnego wypoczynku.