• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:

– poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;

– piątek od godz. 17:00 do 18:00 a także po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00.

Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.

• W sobotę,w wigilię Zesłania Ducha Świętego po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00 będziemy adorować Pana Jezusa. Będzie to wieczór uwielbienia.
  • W środę rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. W dni powszednie nabożeństwo o 18:30, w niedziele i uroczystości o 16:30

W czasie nabożeństwa odmawiamy Nowennę do Ducha Świętego.

• Spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii w środę o godz. 20:30.
  • W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od 10:30.
  • W sobotę nabożeństwo pierwszosobotnie dla dzieci o godz.9:00, dla dorosłych o godz.17:00.
  • W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego Tego dnia po Mszy św. o godz.12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.