• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – w piątek od godz. 17:00 do 18:00 oraz po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Zachęcam do zapisania się na konkretną godzinę Adoracji. Lista na stoliku za ławkami.
  • W środę – 1 września o godz. 8:00 Msza św. rozpoczynająca nowy rok szkolny i katechetyczny.
  • W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10:30.
  • 12 września w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o godz. 12:00 odbędzie się beatyfikacja Prymasa kard. Stefana Wyszyńskiego razem z beatyfikacją Matki Elżbiety Róży Czackiej. Dlatego od 3 do 11 września będziemy odprawiać nowennę przygotowującą nas duchowo do tego wydarzenia. Nowenna w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o 16:45.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 12:00 Msza św. rozpoczynająca nowy rok harcerski dla Skautów Europy działających przy naszej parafii.
  • W III niedzielę miesiąca – 19 września o godz. 12:00 Msza św. w Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.