• Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  • Dziękuję wszystkim osobom za przygotowanie świąt Bożego Narodzenia w naszej parafii. W sposób szczególny pragnę podziękować Państwu: Kondejom, Zaborowskim, Opolskim, Zalewskim, Hartmanom, Bardskim, Morawieckim, a także panom Dorianowi Olszewskiemu, Krzysztofowi Wiąckowi za przygotowanie szopki.
  • Dziękuję chórowi pod dyrekcją p. Zbigniewa Siekierzyńskiego za piękny śpiew podczas liturgii oraz ministrantom i lektorom za służbę liturgiczną.
  • We wtorek 31 grudnia po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne za rok 2019. Tego dnia możemy uzyskać odpust zupełny za uczestnictwo w śpiewie hymnu Ciebie Boga Wysławiamy dla podziękowania za dobrodziejstwa otrzymane w ciągu całego roku. O godz. 24.00 zapraszam na Mszę św. rozpoczynającą Nowy Rok 2020.
  • W środę, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 10.00, 12.00, 17.00. Nie ma Mszy św. o godz. 8.00.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od 10.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi od 17.00 do 18.00. Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu do soboty do godz. 10.00. Zachęcam do zapisania się na konkretną godzinę adoracji. Lista wyłożona jest na stoliku.
  • W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. O 17.00 zostanie odprawione nabożeństwo pierwszych sobót.
  • Za tydzień I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • W następny poniedziałek – 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli święto Trzech Króli. W tym dniu zostaną poświęcone – kreda i kadzidło. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  • Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2020 składamy naszym Parafianom najserdeczniejsze życzenia – zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności oraz szczególnego błogosławieństwa Bożego.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

PLAN KOLĘDY NA NADCHODZĄCY TYDZIEŃ:

W tym tygodniu kolęda będzie tylko w czwartek

2 stycznia – czwartek – ul. Sarnia

29 GRUDNIA – NIEDZIELA

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA,
MARYI I JÓZEFA

7.30

Wypominki

+ Regina Talarek (29)

10.00

Intencja dziękczynna za otrzymane łaski
w mijającym roku