• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek i środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00
    – piątek od godz. 17.00 do 18.00 oraz po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10.00. Modlitwę przed Najświętszym Sakramentem prowadzi parafialna Grupa Adoracyjna. Lista do zapisu na konkretną godzinę adoracji znajduje się na stoliku
    z tyłu kościoła.
  • W poniedziałek ostatnie nabożeństwo majowe.
  • We wtorek rozpoczynamy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe o godz. 18.30, w niedziele o godz. 16.30.
  • W poniedziałek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  • W środę o godz. 19.00 spotkanie w zakrystii wszystkich ministrantów przed świętem Bożego Ciała.
  • Również w środę zapraszam na spotkanie o godz. 19.00 bielanki, dziewczynki pierwszokomunijne i rocznicowe(oraz ich rodziców) chętne do sypania kwiatów na procesji Bożego Ciała.
  • Bardzo proszę Panów o przygotowanie rzeczy do procesji, a osoby, które zawsze niosły w procesji chorągwie, feretrony, poduszki, szarfy o czynny udział w procesji również i w tym roku. Proszę także wszystkich parafian o przynoszenie do zakrystii kwiatów do sypania na procesję, a mieszkańców ulic, którymi będzie szła procesja, o udekorowanie domów i trasy procesji.
  • W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św. o godz. 8.00 i 10.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 12.00 i 17.00). Na Mszy św. o godz. 10.00 będzie odprawione nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. o godz. 10.00 pójdziemy w Procesji Eucharystycznej do czterech ołtarzy, tą samą trasą, jak w poprzednich latach przed pandemią, ulicami: Ks. Malinowskiego, Nadwiślańską, Kosmonautów i Sarnią – do kościoła.
  • W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10.30.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Od godz. 17.00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • Kolejny etap prac – malowanie i zmiana oświetlania w prezbiterium – rozpoczniemy 7 czerwca. Następnie zostanie zainstalowany nowy Ołtarz
     i tabernakulum. W II połowie czerwca zmienimy ściany boczne, a ostatnim etapem będzie zmiana oświetlenia i nagłośnienia w kościele.

Zapowiedzi przedślubne:

Jarosław Uszyński – kawaler z parafii Marii Magdaleny w Warszawie
Katarzyna Świerkula – panna z parafii tutejszej

Dawid Rutkowski – kawaler z parafii tutejszej
Aneta Jawoszek – panna z parafii tutejszej

Robert Sobański – kawaler z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Suchym Lesie
Dorota Kilian – panna z parafii tutejszej