XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

30.10.2022

• Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę
    do puszek na Caritas naszej diecezji.
  • W poniedziałek ostatnie nabożeństwo różańcowe.
  • W tym tygodniu nie będzie spotkań dla osób samotnych i dla młodzieży pomaturalnej.
  • We wtorek 1 listopada obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w niedziele.
  • Opust za jedną wybraną duszę będzie można uzyskać tylko
    w czasie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych poprzez pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  • We środę 2 listopada obchodzimy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Wyjątkowo w dzień zaduszny będą trzy Msze św. – o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo wypominkowe z procesją żałobną. Tego dnia wierni mogą uzyskać (jeden raz) odpust zupełny, który można ofiarować tylko za dusze w czyśćcu cierpiące. W tym celu należy nawiedzić pobożnie kościół lub kaplicę publiczną i odmówić Modlitwę Pańską oraz Wyznanie Wiary, zachowując inne zwykłe warunki.
  • W listopadzie pamiętajmy o zmarłych w codziennej modlitwie. Wypominki są szczególną modlitwą błagalną i wstawienniczą za wszystkich zmarłych.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w: – poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz.20:00; – piątek od godz. 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10:30.
  • W tę sobotę z racji pierwszej soboty miesiąca odmówimy różaniec podczas nabożeństwa pierwszosobotniego o godz. 17:00.
  • W zakrystii przyjmowane są wypominki oraz zapisy intencji mszalnych na rok 2023.
  • Spotkanie Grupy Biblijnej odbędzie się w czwartek 10. listopada o godz. 20:00 na plebanii ze względu na święto które wypada w piątek 11 listopada.

Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do