XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA
6.11.2022

 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:
– poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz.20:00;
– piątek po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Młodzieżowa.
 W środę o godz.19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym,
a o godz.20:30 dla młodzieży pomaturalnej na plebani.
 Spotkanie Grupy Biblijnej odbędzie się wyjątkowo w czwartek 10 listopada o godz. 20:00 na plebani, ze względu na Święto Niepodległości obchodzone w piątek.
 W piątek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Msza św.
w intencji Ojczyzny o godz.10:00. Pamiętajmy szczególnie w tym dniu o modlitwie za naszą Ojczyznę oraz za tych, którzy oddali życie w jej obronie. Biskup Ordynariusz z racji przypadającego w piątek Święta Narodowego udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
 Kancelaria parafialna w piątek (11 listopada) będzie nieczynna.
 W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
 W listopadzie pamiętajmy o zmarłych w naszej codziennej modlitwie. Wypominki są szczególną modlitwą błagalną
i wstawienniczą za wszystkich zmarłych.
 Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.