• Dziś w IV Niedzielę Wielkanocną w Niedzielę Dobrego Pasterza, obchodzimy 58. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Niedziela ta otwiera tydzień szczególnej modlitwy o powołania.
 • Dzisiaj dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Komunię Świętą na Mszy św. o godz.12:00.
 • Od poniedziałku do piątku zapraszam dzieci i rodziców na Biały Tydzień, na Msze św. o godz.18:00. W tym czasie dzieci będą odnawiać przyrzeczenia chrzcielne, a także otrzymają obrazki, różańce i książeczki.
 • Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 15 maja na Mszy św. o godz.12:00.
 • Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierali ofiarę do puszek na seminarium duchowne w naszej diecezji.
 • Również dzisiaj Skauci Europy- szefowe, które na co dzień pracują z wilczkami i harcerkami po Mszy świętej o godz.8:00, 10:00 i 17:00 będą rozprowadzały ciasta. Uzbierane w ten sposób pieniądze przeznaczą na letnią wędrówkę po Norwegii, która pozwoli im nabrać sił do dalszej służby w jednostkach. Będą bardzo wdzięczne za Państwa wsparcie.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:

– w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz.20:00;

– w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz.10:00. Adorację prowadzi Grupa Młodzieżowa.

 • W tygodniu nabożeństwa majowe o godz.18:30, w niedziele i uroczystości o godz.16:30.
 • W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 • W środę o godz.20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
 • W piątek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie będzie połączone z nabożeństwem majowym. Nabożeństwa fatimskie będą odprawiane co miesiąc aż do 13 października.
 • W sobotę uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.
 • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.
 • Burmistrz Miasta Józefowa zaprasza dzisiaj na wiosenny kiermasz ogrodniczy pn. „Ukwiecamy Nasze Miasto”, który odbędzie się w godz. 10:00 – 14:00. Na placu przed Urzędem Miasta będą ogrodnicy, atrakcyjne rośliny i porady, a także stolik wymiany roślin.