• W dniu wczorajszym odbył się II Parafialny Bal Karnawałowy. Dziękuję uczestnikom za przybycie, a organizatorom za duże zaangażowanie i ofiarność.

• Dziś II niedziela miesiąca. Podczas każdej Mszy św. otrzymamy błogosławieństwo relikwiami naszego patrona – św. Maksymiliana.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

• We wtorek, 11 lutego we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia o godz. 10.00 dodatkowa Msza św. podczas której zostanie udzielony sakrament chorych.

• W piątek, 14 lutego Dzień Patrona. Od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami do św. Maksymiliana. Podczas Mszy św. oddamy cześć św. Maksymilianowi poprzez ucałowanie jego relikwii.
  • Zapraszamy dzieci i dorosłych do uczestniczenia w próbach teatru parafialnego przygotowujących do kolejnego przedstawienia. Próby dla dorosłych i młodzieży odbywają się we wtorki o godz. 18.45, a dla dzieci w środy o 20.00.

• Zmarła p. Maria Wiśniewska – kamerzystka, która przez dwa lata nagrywała przedstawienia wystawiane przez teatr parafialny. Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 11 lutego o godz. 14.00 w Kościele św. Boromeusza na Starych Powązkach.
  • Stowarzyszenie Św. Maksymiliana organizuje w drugim tygodniu ferii w godz. od 11.00 do 14.00 w dolnym kościele zajęcia dla dzieci o charakterze sportowym, plastycznym, literackim i filmowym. Chętni mogą zapisać się w zakrystii po każdej Mszy św. oraz bezpośrednio w dniu rozpoczęcia zajęć.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej

9 LUTEGO – V NIEDZIELA ZWYKŁA

Wypominki

+ Czesław Kamiński w 4. rocznicę śmierci

W intencji dusz czyśćcowych (20)

+ Mieczysław Dudek w 21. rocznicę śmierci, Franciszek, Stanisława, Jan Dudek

+ Andrzej Krawczyk-Krawczyński, Alicja, Henryk Gregorczyk

12.00

W intencji Marysi w 1. rocznicę urodzin i w intencji Moniki w 30. rocznicę urodzin

Intencja zarezerwowana przez p. Wandę Floriańczyk

17.00

+ Henryk, Jerzy Jaskólscy, Paweł, Aniela, Genowefa, Stanisław Kondej, Roman Rybak, Aleksandra, Edward Waliccy

10 LUTEGO ­– PONIEDZIAŁEK, wspomnienie

św. Scholastyki, dziewicy

8.00

W intencji dusz czyśćcowych (21)

W intencji Łukasza w dniu urodzin o Boże Miłosierdzie

z możliwością spowiedzi

11 LUTEGO – WTOREK, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, Światowy Dzień Chorego

8.00

W intencji dusz czyśćcowych (22)

10.00

Msza św. w intencji chorych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych

18.00

W intencji Tomasza i Magdaleny w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo

12 LUTEGO – ŚRODA, dzień powszedni

Różaniec

8.00

W intencji dusz czyśćcowych (23)

18.00

W intencji Maksymiliana, Mai, Michała, Marty, Mateusza i Magdaleny w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo
i dary Ducha Świętego

13 LUTEGO – CZWARTEK, dzień powszedni

8.00

W intencji dusz czyśćcowych (24)

Intencję zamówił p. Grzegorz Jankowski

14 LUTEGO – PIĄTEK, ŚWIĘTO ŚW. CYRYLA, MNICHA

I METODEGO, BISKUPA – PATRONÓW EUROPY;

8.00

W intencji dusz czyśćcowych (25)

z modlitwami do św. Maksymiliana

W intencji Magdy