XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
9.10.2022

 Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia
 Dzisiaj także zapraszam o godz. 15:00 na Mszę św. dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
w tym tygodniu w:
– poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
– piątek po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Młodzieżowa.
 Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz.18:30, w niedziele
i święta o godz. 16:30.
 W poniedziałek 10 października zapraszam na spotkanie osoby samotne
oraz będące w separacji małżeńskiej. Spotkanie odbędzie się na plebani
o godz. 20:30 również w tym dniu w naszej parafii obchodzimy 40.rocznicę kanonizacji naszego patrona św. Maksymiliana o godz.18:00 Msza św. w intencji dziękczynnej za kanonizację naszego patrona św. Maksymiliana.
 W środę o godz. 20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
 W czwartek o godz.18:30 nabożeństwo fatimskie z procesją.
 16 października w niedzielę o godz. 15:00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania.
 19 października w środę o godz. 19:00 zapraszam młodzież w wieku licealnym na spotkanie na plebani.
 20 października w czwartek po Mszy św. ok. godz. 18:30 będziemy uczestniczyć w diecezjalnej nowennie pompejańskiej. Zapraszam Parafian do wspólnej modlitwy.
 28 października o godz. 20:00 spotkanie Grupy Biblijnej na plebani.
 Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z tyłu kościoła.
 Od przyszłej niedzieli będzie można rezerwować terminy intencji mszalnych na rok 2023.
 Stowarzyszenie św. Maksymiliana Marii Kolbego jeszcze raz dziękuje Parafianom za pomoc finansową w zorganizowaniu pikniku rodzinnego
z okazji odpustu Podwyższenia Krzyża Świętego. Łącznie zebrano 3604 zł (kwesty niedzielne, puszka). Wydano 3330 zł na: kwartet smyczkowy AMOK – 1500 zł; produkty na grilla i gorący posiłek – 1030 zł; napoje, pojemniki – 300 zł; prelegent na wieczór filmowy – 300 zł, posiłek na wieczór filmowy dla młodzieży – 200 zł. Z loterii fantowej uzyskano 1000 zł, które przekazano na rzecz harcerzy. Dziękujemy ofiarodawcom fantów: p. Celińskiemu, p. Bardskiemu i p. Sobczykowi.
 Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej